Çilingiroğlu Büro Mobilyaları
Hakkımızda

Çilingiroğlu Büro Mobilyaları Hakkında


Çilingiroğlu Büro Mobilyaları Hakkında

Çilingirler Grup 1976 yılında 12 m2 lik mütevazı bir işyerinde ikinci el eşya alım-satımı ile ticari hayatına başlamıştır. 1995 yılında ofis mobilyaları imalatına başlayan firmamız, son teknoloji ile donattığı tesislerinde, BRILLO markası ile ISO 9001 kalite standartları çerçevesinde üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye genelinde birçok noktada satış-dağıtım kanallarına sahip firmamızda, gelişen teknolojiye ve yeni trendlere uyum, en ekonomik fiyata en iyi kaliteyi  sunmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ana prensiplerdir.  Grup firmalarından 1976 yılında kurulmuş olan Çilingiroğlu direkt olarak nihai tüketiciye perakende satış hizmeti sunmaktadır.

1995 yılında kurulan Çilingirler Ofis Mobilyaları da genel stokların toptan dağıtımının yanında, 5.000 m2’lik showroom alanı ile de perakende satış hizmeti vermektedir.

Üretim firmalarından 2004 yılında faaliyete geçen MNG Ofis Mobilyaları'nda; ofis koltukları, oturma grupları, cafe sandalye - masaları ile ofis aksesuarları üretimi yapılmaktadır. Ç.Ahşap ise 2002 yılında kurulmuş olup ; Suntalem, Mebran, Laminat ve Boyalı tüm ofis masa ve kütüphaneleri üretimini devam ettirmektedir.

“Zamanı üreterek tüketiyoruz”  cümlesini ilke edinen Çilingirler imalatta geçen 17 yıl sonunda 52.000 m2 kapalı alanı, 250’ün üzerinde çalışanı, model, renk ve ebatlar göz önüne alındığında 900’ü aşan çeşidiyle sektöründe tek firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Değişen ve gelişen teknolojiye uyumt sağlamak, daha fazla kaliteyi daha ekonomik fiyata sunmak dün olduğu gibi bugün de ana gayemiz olacaktır. Üretimin gereği olan ISO 9001, tasarım ve marka tescilleri, hizmet yeterlilik belgesi, kapasite raporları ve TSE belgesi şimdilik aldığımız belgeler olup, bu yöndeki çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.